• Brazylia

  Miejsca do zobaczenia w Brazylii Brazylia jest ogromnym krajem o powierzchni 3.287.597 mil kwadratowych, charakteryzującym się różnorodnymi warunkami klimatycznymi. Występują tutaj lasy, pl...
 • Rimini

  Jeżeli ktoś odpoczywając w Rimini, będzie chciał prócz morza zażyć innych emocji, to zachęcam do odwiedzenia centrum miasta. To zupełnie inne Rimini. Miasto Felliniego, jego dziecińst...
 • Kalabria

  Kiedy przejeżdżałem z Sorrento do Salerno wykutą w skale trasą – Costa Amalfitana, byłem zachwycony architekturą miast wiszących nad wodą morza. Mieniące się w słońcu kopuły ob...

» Dolnośląskie Podkategoria: » Dolnośląskie

 • Active Trip »

  Active Trip


  Jesteśmy pełnymi zapału i pozytywnych wibracji ludźmi, dla których organizacja eventów, imprez, wyjazdów i wypraw to nie tylko praca, ale też pasja, wyłaniająca się z zamiłowania do sportów ekstremalnych, aktywnych form spędzania wolnego czasu i podróżowania do odległych zakątków świata.

  Organizowane przez nas eventy, imprezy firmowe, integracyjne i motywacyjne opierają się na oryginalnych scenariuszach tworzonych ściśle wg. potrzeb klienta. W zależności od preferencji uczestników przygotowujemy gry terenowe, zajęcia ze sporą dawką adrenaliny np. paintball, jazda na quadach po wyznaczonym torze lub w terenie, rajdy off- road samochodami terenowymi, zabawy sportowe, ale również pikniki, bankiety i imprezy tematyczne.

  Wiemy, że wyjazdy firmowe są elementem pewnej strategii, dążącej do osiągnięcia określonych celów. My, poprzez skrupulatnie przemyślane i zrealizowane eventy pomagamy te cele osiągnąć.

  Organizując wyjazdy dla osób indywidualnych staramy się, aby każdy poczuł się wyjątkowo. Miarą naszego sukcesu jest nie tylko poprawnie przeprowadzony event lub sprawnie zorganizowana wyprawa ale przede wszystkim zadowolenie uczestników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną wspólną imprezę lub wyprawę.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wagabundo Travel - wyprawy niezwykłe »

  Wagabundo Travel - wyprawy niezwykłe

  Wagabundo Travel organizuje wyprawy, ekspedycje, wyjazdy incentive dla Klientów korporacyjnych oraz Klientów indywidualnych. Stawiamy na prawdziwe przygody oraz autentyczne przeżycia z dala od utartych szlaków, blisko ludzi i bez kompromisów. Docieramy tam gdzie zwyczajni turyści raczej nie docierają.

  Klientom korporacyjnym oferujemy: wspieranie celów biznesowych,konstruowanie i implementowanie narzędzi aktywizujących sprzedaż,tworzenie programów lojalizujących ich sieć sprzedaży i partnerów handlowych.

  Klientom indywidualnym oferujemy: wyprawy w najdalsze zakątki naszego globu. Zawsze poza szlakiem i blisko ludzi!

  Zapraszamy!

  http://facebook.com/WagabundoTravel
  http://google.com/+WagabundoTravelPL

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: » Dolnośląskie

» Dolnośląskie - nowa strona:

Adres: