• Belgia

  Jeśli zastanawiamy się nad podróżą do europejskiego miejsca gdzie ważną rolę odgrywa tradycja, możemy wziąć pod uwagę Belgię. To piękny kraj leżący w Europie Zachodniej, bog...
 • Brazylia

  Miejsca do zobaczenia w Brazylii Brazylia jest ogromnym krajem o powierzchni 3.287.597 mil kwadratowych, charakteryzującym się różnorodnymi warunkami klimatycznymi. Występują tutaj lasy, pl...
 • Ciociaria

   Nieopodal Rzymu w samym sercu włoskiego buta znajduje się kraina o nazwie Ciociaria. W tłumaczeniu entymologicznym nazwa „ciocia” określa miękkie skórzane obuwie wiązan...

Alpinizm Podkategoria: Alpinizm

 • Sklep górski Up&Down – tylko wypróbowany sprzęt w góry! »

  Sklep górski Up&Down – tylko wypróbowany sprzęt w góry!

  Up&Down to wyjątkowy sklep górski tworzony dla użytkowników sprzętu i przez jego użytkowników.Chcemy ostarczać Wam wyłącznie sprzęt, który nie zawiedzie Was w żadnych warunkach. Dlatego w ramach programu eXpert zapraszamy Was do współpracy w ocenie zakupionego u nas towaru W zamian za wartościowe opinie na temat sprzętu oferujemy atrakcyjne rabaty. Ponadto sklep górski Up&Down oferuje zniżki wszystkim członkom PZA.Dzięki praktycznej znajomości sprzętu możemy skutecznie pomagać naszym klientom w dokonaniu wyboru właściwego sprzętu górskiego. Wysoki poziom zabezpieczeń i dbałość o satysfakcję klientów sprawiają, że zakupy w Up&Down są bezpieczne, łatwe i przyjemne.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Górski »

  Sklep Górski

  Firma Pietros to sklep górski, który specjalizuje się w handlu sprzętu wspinaczkowego i turystycznego.
  Sklep działa na rynku od parunastu lat, w tym okresie Pietros nawiązał sporo współprac z producentami odzieży turystycznej i sprzętu górskiego(śpiwory, karimaty, czekany,sprzęt wspinaczkowy) dzięki czemu oferowane przez nas ceną są przystępne dla każdej kieszeni. Firma powstała i prowadzi sprzedaż na terytorium Wrocławia, jednak z faktu, iż prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, istnieje możliwość nabycia naszego towaru w każdym zakątku kraju.
  Firma Pietros posiada w ofercie ogromną ilość różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów turystycznych, dodatkowo specjalizujemy się naprawą i serwisem tego sprzętu. Kupując u nas masz pewność wieloletniego użytkowania zakupionego sprzętu, a po wielu latach użytkowania, możesz zwrócić się do nas w celu serwisu towaru.
  Cały nasz asortyment objęty jest gwarancją, której długość zależy od tego jaki nasz towar Cię interesuje. Jeżeli nie jesteś pewny rozmiaru bądź nie masz pewności jakiej klasy sprzęt będzie optymalny do Twoich umiejętności zapraszamy do kontaktu, gdzie otrzymasz miłą odpowiedź na każde pytanie.
  Namiary
  Sklep Górski PIETROS Świat Podróżnika
  ul. Jedności Narodowej 45a
  50-260 Wrocław
  tel. 71 322 08 84

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plecaki turystyczne »

  Plecaki turystyczne

  8a.pl świetny punkt dla miłośników turystyki, przygody i gór (chociaż nie wyłącznie dla nich). Znajdą oni tu cały arsenał produktów, jakie z pewnością ułatwią życie w trakcie wspinaczki, spacerów oraz innych wycieczek. Asortyment sklepu oferuje artykuły: od profesjonalnego ekwipunku wysokogórskiego, przez buty do chodzenia po wymagającym terenie i plecaki, aż po kosmetyki do obuwia specjalistycznego. Jakościowe marki (Meindl, The North Face i inne) w dobrych cenach – oto, jak zwięźle dałoby się streścić ofertę sklepu. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Damskie buty do biegania »

  Damskie buty do biegania

  Coraz częściej przykładnemu biegaczowi oprócz butów do biegania konieczny jest również pulsometr. To małe urządzenie wspomaga biegaczowi monitorować pracę serca biegacza, dopasowywać i nadzorować szybkość biegu. Dlatego też, oprócz takiego sprzętu jak dres, buty do biegania dzisiaj wspierający jest również pulsometr. To niewielkie urządzenie wywoła, że w ciągu biegu będziesz czuł się bezpiecznie i wygodnie. Pulsometr nie dopuści ci przewyższyć obowiązujących norm treningowych.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alpinizm

Alpinizm - nowa strona:

Adres: